Arrabona EGTC
2019. August 29.
In the mood for a little exercise? Would you like to unwind after work?Get your bike out and ride from Ménfőcsanak to Gyirmot.
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Difficulty: | Easy |
| Evaluation: |
|
| Distance: | 2 km |
| Duration: | 00:07:33 |
| Ascent: | 12 m |
| Descent: | 13 m |
| Refreshing point: | Nincs |
| Level difference: | 13m |
| Created: | 2019.10.04 |
| Number of appearance: | 6730 |
| Number of viewing: | 12456 |
Ménfõcsanak-Felpéc – green
We will begin in the green suburbs and traverse the towns of Koroncó and Győrszemere before we reach the varied terrain of the Sokoró Hills all within a pleasant bike ride.
Nyúl-Pannonhalma - red
The weather is nice and the sun is shining so get out your bike and take the tour with us from Nyúl to Pannonhalma.