Arrabona EGTC
2019. augusztus 29.
Écs mély vízmosásokkal szabdalt dombvonulataitól indulunk a Bakony irányába. A túra során rengeteg lehetőségünk nyílik az érintett települések megismerésére, a természet adta szép tájakban gyönyörködni.
Forrás: Eőry által szerkesztett 1984-ben megjelent "Barangolások a Pannonhalmi dombvidék jelzett turistaútjain" c. kiadvány
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Nehézség: | Közepes |
| Értékelés: |
|
| Távolság: | 29 km |
| Időtartam: | 01:40:41 |
| Szint emelkedés: | 308 m |
| Szint csökkenés: | 93 m |
| Frissítőpont: | Nincs |
| Szintkülönbség: | 93m |
| Létrehozva: | 2019.10.04 |
| Megjelenések száma: | 6912 |
| Megtekintések száma: | 12048 |
Mosonmagyaróvár – Oroszvár biciklitúra
Egy egynapos kerékpártúrára vágysz, ami nem csupán a monoton tekerésről és a karodhoz erősített kilométerszámlálóról szól, hanem ami látnivalókban gazdag? Ezt a túrát neked találtuk ki, hiszen az útvonal városokon, falvakon és erdőn keresztül vezet, láthatsz kastélyt, templomot, ősi romokat és megcsodálhatod a Szigetköz és a Duna természeti világát. Ha nem hiszed, hogy ez a rengeteg látnivaló belefér egy útvonalba, izzítsd be a bringádat és próbáld ki a túránkat!
Randiguru II. - Randi két keréken
Dobd fel a légyottot, s hívd el párodat egy “bringa-randira”! Változatos és gyönyörű táj, látnivalók sokasága s mozgás. Igazi kikapcsolódás. Kettesben. Kell ennél több?
Uralkodók nyomában
Bizony-bizony, királyok és császárok is megfordultak szűkebb pátriánkban. Törvénykeztek, tanácskoztak itt, vagy épp csatároztak. Eredj a nyomukba, ismerd meg az emléküket őrző alkotásokat, ereklyéket, majd állj meg egy pillanatra, és szívd magadba a történelmi élményeket!