Magyarország, 930 16 Hodos, Hodos, A hodosi futballpálya mellett
48.01848631, 17.59266210

2022. augusztus 12. - 2022. augusztus 14.

Vigadjunk úgy, ahogy régen! ➡️ https://nagylakoma.com/ Immáron 12. alkalommal tartjuk kisasszonyok havának második hétvégéjén Nemeshódos község Nagy Lakomáját, ahol bendő még nem maradt éhesen! Két napban lesz idén a nagy lakmározás, pénteken 18 órától szabadtéri színházi estet 🎭 tartunk: 19:00 Meseautó c. zenés vígjáték | MagyaRock Dalszínház 2 felvonásos előadása 22:00 Nyári Kálmán koncert Jegyek péntek: https://www.jegy.sk/termek/meseauto/ Jegyek szombat: https://www.jegy.sk/termek/nemeshodosi-nagy-lakoma/ Telefonon: +421 917 175 910 Személyesen: Fitos Marikánál a hodosi községházán Artica Decor Dunaszerdahely MISSQ Dunaszerdahely A szombati napot a hagyományokhoz híven aktívan kezdjük. Reggel 8 órától nyílnak a Nagy Lakoma kapui, nem lesz hiány kísérőprogramokból. Lesz: 🏃‍♀️Fut a Falu Ádiért jótékonysági futóverseny🏃‍♂️ ➡️ https://www.facebook.com/events/1341781112951779 🍲Gulyásfőzőverseny Jolival, Gizivel és Beával🍲 ➡️ https://www.facebook.com/events/1113954102728213 ⚽Focikupa⚽ ➡️ https://www.facebook.com/events/1350651178787956 🌶️Chilievő verseny🌶️ ➡️ https://www.facebook.com/events/344446644398515 👶Gyerekprogramok👶 ➡️ https://www.facebook.com/events/368723885133080 Délben megszólal a nagyszínpad is, az alábbi szereposztással: 12:00 Hodosi nóta négyes és a Szólj, szólj csalogány magyar nóta verseny győztesei 13:00 Sárközi József és fia 14:00 Csallóközi Táncegyüttes kicsikkel és nagyokkal a Pósfa zenekar kíséretében 15:30 Hodosi citerazenekar 16:00 Megmaradásunkért kultúrcsoport ünnepi műsora 17:00 Cigánski Diabli 18:30 Nagy Noémi és Cseh Tamás Band 19:30 AY FLY family 20:30 Ginoka 22:15 CARAMEL élő nagykoncert 23:45 Romantic 00:50 DJ Kopi Mindenkit szeretettel várunk! ➡️ https://nagylakoma.com/ https://www.youtube.com/watch?v=JJRKmDNnLl8

A rendezvény:

  • Kültéri
  • Családbarát


Áttekintés

Kezdés: 2022. 08. 12. 18:00
Befejezés: 2022. 08. 14. 04:00
Helyszín: Magyarország, 930 16 Hodos, A hodosi futballpálya mellett
Értékelés:
Győr Időjárás

Hasonló események

Győrkőcfesztivál

A Vaskakas Bábszínház szervezésében Győr belvárosa egy hatalmas játszótérré változik, minden év július első hétvégéjén. A Győrkőcfesztivál az ország legnagyobb szabadtéri, ingyenes gyerekfesztiválja, melyen a gyerekek minden programon térítésmentesen vehetnek részt. A háromnapos fesztivál első estéjén, pénteken, a nyitó koncertek után a kulcsátadó ceremóniával hivatalosan is a gyerekeké lesz Győr városa, mellyel kezdetét veszi a reggeltől estig tartó Győrkőcjáték a Széchenyi tértől a Radó-szigeten át egészen a Mihálkovics sétányig. Beindult a “győrkőcgőzgép”!

Barokk Esküvő

A Barokk Esküvő már harminc éve a győri hagyományőrző rendezvények zászlóshajója. A barokk hétvégén a XVII-XVIII. századi európai kultúrát elevenítik fel; az események sorából kiemelkedik az esküvői ceremónia, mely során egy igazi pár köti össze életét.

Győri Bornapok

A Magyarország legfontosabb borvidékeit képviselő pincészetek a Széchenyi és Dunakapu téren várják a látogatókat kiváló nedűikkel. A Széchenyi teret dj-k töltik meg zenével, míg a Dunakapu téren színpadi koncertek lesznek. A borlovagrend felvonulása, az új tagok avatása és az azt követő szentmise hagyományosan részei lesznek a programnak. 

Túra ajánló

Randiguru I. - Randi-séta Győrben

00:59:33 - Könnyű - Városnézés

Nem tudod hova szervezd a randit a kiszemelteddel? Tegyetek egy romantikus sétát Győrben! Ime 5 tökéletes randi helyszín, amellyel akár több órát is együtt tölthettek felhőtlenül és felszabadultan. Legyen szó első találkozásról vagy a sokadik randitokról, tartalmas együttlétet kínál a túra.

"Vénnek" való vizeken

04:57:53 - Nehéz - Vízitúra

A cím utalása egyértelműen azt predesztinálja, hogy az elkövetkezendőkben bemutatott túra gyakorlott kalandorok számára lett kitalálva, és érdemes 3 napra felosztani. A három napos túra során eljutunk Dunakilitiről egészen Ásványráróig, amire már minden bizonnyal temérdek mennyiségű élménnyel gazdagodtunk. A túra leírásában megneveztünk pár kemping lehetőséget, ahol nyugodt környezetben pihenhetjük ki az adott nap fáradalmait. E vízfelületek feltérképezése tapasztalt túravezető jelenléte mellett ajánlott!

Sziget-kör

12:44:54 - Nehéz - Kerékpártúra

Itt a jó idő, jön a hétvége, klassz lenne tekerni valamerre, de a Balaton körbebiciklizése még túl megerőltető lenne. Kisebb távval kellene kezdeni, de merre induljak? Egyszerű a válasz: irány a Szigetköz és a Csallóköz! A táv nem nehéz, hiszen síkságon bringázol, nincsenek kaptatók, ahol alig kapsz levegőt. Bájos településeken haladsz át, ahol megpihenhetsz, leülhetsz ebédelni vagy épp kávézni, hogy aztán újult erővel folytathasd az utadat. Egy nap alatt is teljesíthető a túra, de ha két napra bontod, több élménnyel gazdagodhatsz, mert beveheted a programok közé a fürdőket, állatkerteket, kiállításokat is.