Arrabona EGTC
2019. augusztus 29.
Egy rövid körtúra alkalmával megtekinthetjük a szomszédos települések, Pannonhalmát, Pázmándfalut és Nyalkát körülölelő csoádálatos tájat.
Forrás: Eőry által szerkesztett 1984-ben megjelent "Barangolások a Pannonhalmi dombvidék jelzett turistaútjain" c. kiadvány
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Nehézség: | Könnyű |
| Értékelés: |
|
| Távolság: | 10 km |
| Időtartam: | 00:34:06 |
| Szint emelkedés: | 115 m |
| Szint csökkenés: | 74 m |
| Frissítőpont: | Nincs |
| Szintkülönbség: | 74m |
| Létrehozva: | 2019.10.04 |
| Megjelenések száma: | 6669 |
| Megtekintések száma: | 11609 |
Sokorópátka-Fenyőfő - kék
Számos látinvalóvaló akad az útvonal közelébe, amely akár így egy egész napos kikapcsolodással is szolgálhat az erre jelentkező túrázok számára. Vágj bele te is!
Forrás: Eőry által szerkesztett 1984-ben megjelent "Barangolások a Pannonhalmi dombvidék jelzett turistaútjain" c. kiadvány
Nagyjaink nyomában
Orvos, író, költő, orientalista tudós és hegedűművész. Híres emberek, neves szaktekintélyek, és mindegyikük kötődik Csallóközhöz. Hogy hogyan, és miként őrzik emléküket a rájuk büszke települések? Ez a túra megmutatja!
Érdekes kiállítások
Ha unod a strandolást vagy a korcsolyázást, s valami szokatlan és érdekes programra vágysz, nem kell tovább keresgélned. Összegyűjtöttünk öt nem mindennapi, a maga nemében egyedi kiállítást. Egész évben látogathatóak, és különleges élményt nyújtanak. Kicsiknek és nagyoknak. Válogass kedvedre!