Arrabona EGTC
2019. August 29.
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Ťažkosť : | Easy |
| Hodnotenie : |
|
| Vzdialenosť : | 13 km |
| Perióda: | 00:46:07 |
| Zvýšenie hladiny : | 93 m |
| Pokles hladiny : | 25 m |
| Vyznačené miesto na občerstvenie : | Nincs |
| Výškový rozdiel : | 25m |
| Vytvorené: | 2019.10.04 |
| Počet zobrazení : | 6727 |
| Počet pozretí : | 12132 |
Po stopách ľudových pamiatok II. (Žitný ostrov)
Chceli by ste cestovať v čase? Zaujíma vás, ako žili dedinčania a čomu sa venovali pred 100 rokmi? Ak sa zamyslíte, vlastne to ani nebolo až tak dávno, možno už aj vaši prarodičia boli vtedy deťmi. Svetsa však veľmi zmenil a dnes si ho už nedokážeme ani len predstaviť bez elektriny, kúpeľne či počítača. Ale tu žijúci ľudia nemali pred sto rokmi ani jedno z toho. Počas našej túry sa môžete pomocou svojej fantázie vrátiť do minulosti a vďaka výstavám, skanzenom a rôznym aktivitám nahliadnuť do dobového vidieckeho života.
Lázi-Bakonygyirót – červená
Počas túry budete mať možnosť užiť si jazdu na bicykli po okraji Bakonského lesa. Trasa je krátka a ľahko zvládnuteľná pre každého.
Zaujímavé výstavy
Ak sa vám už zunovalo ležať na pláži alebo sa korčuľovať a chceli by ste sa zúčastniť nezvyčajného programu, nemusíte už ďalej hľadať. Zozbierali sme pre vás neobyčajné výstavy, jedinečné svojho druhu. Sprostredkujú vám výnimočný zážitok a môžete ich navštíviť kedykoľvek počas celého roka. Skvelá voľba pre malých aj veľkých. Vyberajte, koľko chcete!