Arrabona EGTC
2019. August 29.
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Ťažkosť : | Easy |
| Hodnotenie : |
|
| Vzdialenosť : | 10 km |
| Perióda: | 00:34:06 |
| Zvýšenie hladiny : | 115 m |
| Pokles hladiny : | 74 m |
| Vyznačené miesto na občerstvenie : | Nincs |
| Výškový rozdiel : | 74m |
| Vytvorené: | 2019.10.04 |
| Počet zobrazení : | 6669 |
| Počet pozretí : | 11582 |
Cyklotúra Szigetköz-Žitný ostrov
Ak túžite po serióznejšej výzve, a ste priaznivcami aktívneho odpočinku, táto túra je akoby ušitá na Vás. 3 dni na bicykloch, za ktoré obídete takmer celé okolie Szigetköz-Žitný ostrov. Trasa je rozmanitá, pretože cesta vedie aj cez mestá, dediny, ale aj cez ozajstnú podunajskú prírodu. Je to cyklotúra bohatá na atrakcie, kultúrne a prírodné hodnoty, ktorá sa odporúča najmä skúseným cyklistom. Bohatstvo Szigetköz-Žitný ostrov čaká na Vás, aby ste ho objavili.
Ménfőcsanak-Gyirmot – žltá
Chýba vám pohyb? Rozmýšľate, ako relaxovať po práci? Nasadnite na bicykel a vyberte sa trasou medzi Ménfőcsanak a Gyirmót.
Écs-Sikátor – červená
Začiatok túry je pri obci Écs, kde hrebene kopcov oddeľujú hlboké rokliny, a pokračuje smerom do Bakonského lesa. Počas túry budete mať nespočetné množstvo príležitostí na spoznávanie obcí, cez ktoré trasa prechádza, a na užívanie si výhľadu na prekrásnu prírodu.