Arrabona EGTC
2019. August 29.
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Ťažkosť : | Easy |
| Hodnotenie : |
|
| Vzdialenosť : | 8 km |
| Perióda: | 00:26:50 |
| Zvýšenie hladiny : | 73 m |
| Pokles hladiny : | 47 m |
| Vyznačené miesto na občerstvenie : | Nincs |
| Výškový rozdiel : | 47m |
| Vytvorené: | 2019.10.04 |
| Počet zobrazení : | 6898 |
| Počet pozretí : | 12725 |
Hrady, kaštiele II.
Kto by v detstve nesníval o tom, že je pánom veľkého hradu alebo je princeznou vznešeného kaštieľa? Aj keď je priam nemožné tento sen zrealizovať, táto túra vás očarí historickou atmosférou, prehliadnete si hrady a zámky postavené v rôznych dobách, a keď k tomu pridáte trochu fantázie, môžete sa skutočne cítiť ako medzi rytiermi a elegantnými dámami.
Győrszemere-Sokorópátka – zelená
Zajazdiť si môžete po západných kopcoch pahorkatiny Sokoró (Pannonhalmská pahorkatina), popretkávanej miernymi kopcami a dlhým hrebeňovitým terénom.
„Takto píšete Vy” – Po stopách básnikov a spisovateľov
Ak si vyberiete túto túru, môžete si užiť mimoriadnu hodinu literatúry. Zozbierali sme pre vás básnikov a spisovateľov, ktorých ich životná cesta nejakým spôsobom spája s mestom Győr: tu sa narodili alebo zomreli, tu študovali alebo tvorili, alebo práve tu sa stali známymi. Ku každému umelcovi sa viaže nejaké konkrétne miesto. Zavítajte do týchto obcí a venujte minútku svojho času ich pamiatke!