Arrabona EGTC
2019. August 29.
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Ťažkosť : | Medium |
| Hodnotenie : |
|
| Vzdialenosť : | 17 km |
| Perióda: | 00:58:37 |
| Zvýšenie hladiny : | 159 m |
| Pokles hladiny : | 78 m |
| Vyznačené miesto na občerstvenie : | Nincs |
| Výškový rozdiel : | 78m |
| Vytvorené: | 2019.10.04 |
| Počet zobrazení : | 6679 |
| Počet pozretí : | 13487 |
Győrújbarát-Sokorópátka – modrá
Okolie Győru je najkrajšou scenériou pre túru na dvoch kolesách v pahorkatine Sokoró. Dobrým dôkazom toho je aj táto túra, ktorá vás prenesie cez kopcovitý kraj aj rovinatý terén, a po celý čas vás očarí prekrásnou panorámou..
Úžasné!
Ste milovníkom zvierať? Tak pozor! Zhromaždili sme pre Vás rôzne príležitosti, kde sa môžete stretnúť, v mnohých prípadoch hoci aj v tesnej blízkosti, s chlpatými, operenými, oplutvenými domácimi i exotickými zvieratami. Radi by ste sa prechádzali s lamou alpakou? Zaujíma Vás, ako sa zvieratá v zoologickej záhrade kŕmia? Radi by ste si pozreli jazdecké divadlo? Na všetko toto a aj mnoho iných zážitkov máte možnosť, ak si zvolíte túto túru.
Zapózuj!
Robili ste si už niekedy selfie so sochou pásavky zemiakovej alebo pred fontánou v tvare sódového sifónu? Zapózujte pred zaujímavými a jedinečnými verejnými umeleckými dielami, ktoré vás zavedú do minulosti!Vyhľadajte pomník dnes už zabudnutej hospodárskej železnice na Malom Žitnom ostrove, zavítajte do niekdajšieho prístavu a popri tom „ochutnajte“ chutný chlieb starej mamy! A, samozrejme, nezabudnite si urobiť veľa fotiek!