Arrabona EGTC
2019. August 29.
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Ťažkosť : | Easy |
| Hodnotenie : |
|
| Vzdialenosť : | 13 km |
| Perióda: | 00:44:46 |
| Zvýšenie hladiny : | 92 m |
| Pokles hladiny : | 127 m |
| Vyznačené miesto na občerstvenie : | Nincs |
| Výškový rozdiel : | 127m |
| Vytvorené: | 2019.10.04 |
| Počet zobrazení : | 6666 |
| Počet pozretí : | 13074 |
Pázmándfalu-Pannonhalma – žltá
Túto túru je vďaka kratšej vzdialenosti možné zvládnuť už aj za jedno popoludnie. Trasa vedie popri prekrásnej levanduľovej záhrade v Pannonhalma.
Hrady, kaštiele II.
Kto by v detstve nesníval o tom, že je pánom veľkého hradu alebo je princeznou vznešeného kaštieľa? Aj keď je priam nemožné tento sen zrealizovať, táto túra vás očarí historickou atmosférou, prehliadnete si hrady a zámky postavené v rôznych dobách, a keď k tomu pridáte trochu fantázie, môžete sa skutočne cítiť ako medzi rytiermi a elegantnými dámami.
Termálna túra
Názov ďalšej túry môže byť klamlivý, pretože obsahuje slovo termálny, napriek tomu sa jedná o cyklotúru. Odporúčame ju tým, ktorí by radi športovali, ale pritom túžia aj po oddychu na konci dňa. Nami ponúkaná trasa spája termálne kúpaliská a aquaparky Žitného ostrova v rámci jednej cyklotúry. Účastníci túry majú možnosť navštíviť jednotlivé termálne kúpaliská, avšak bicyklovaním môžu spoznať prírodu Žitného ostrova a chránia prírodu, nakoľko ich emisie budú takmer nulové. Východiskovým bodom je Komárom, a destináciou je Dunajská Streda. Zvolená trasa je výhodná aj pre tých, ktorí sú ochotní odšliapať „iba” jeden smer, nakoľko medzi týmito mestami premáva (nepriamo) aj vlak.