Arrabona EGTC
2019. August 29.
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Ťažkosť : | Easy |
| Hodnotenie : |
|
| Vzdialenosť : | 8 km |
| Perióda: | 00:27:10 |
| Zvýšenie hladiny : | 85 m |
| Pokles hladiny : | 45 m |
| Vyznačené miesto na občerstvenie : | Nincs |
| Výškový rozdiel : | 45m |
| Vytvorené: | 2019.10.04 |
| Počet zobrazení : | 6550 |
| Počet pozretí : | 13076 |
Zapózuj!
Robili ste si už niekedy selfie so sochou pásavky zemiakovej alebo pred fontánou v tvare sódového sifónu? Zapózujte pred zaujímavými a jedinečnými verejnými umeleckými dielami, ktoré vás zavedú do minulosti!Vyhľadajte pomník dnes už zabudnutej hospodárskej železnice na Malom Žitnom ostrove, zavítajte do niekdajšieho prístavu a popri tom „ochutnajte“ chutný chlieb starej mamy! A, samozrejme, nezabudnite si urobiť veľa fotiek!
Ménfőcsanak-Gyirmot – žltá
Chýba vám pohyb? Rozmýšľate, ako relaxovať po práci? Nasadnite na bicykel a vyberte sa trasou medzi Ménfőcsanak a Gyirmót.