Arrabona EGTC
2019. August 29.
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Ťažkosť : | Easy |
| Hodnotenie : |
|
| Vzdialenosť : | 19 km |
| Perióda: | 01:06:41 |
| Zvýšenie hladiny : | 158 m |
| Pokles hladiny : | 42 m |
| Vyznačené miesto na občerstvenie : | Nincs |
| Výškový rozdiel : | 42m |
| Vytvorené: | 2019.10.04 |
| Počet zobrazení : | 6688 |
| Počet pozretí : | 12326 |
Győrszemere-Sokorópátka – zelená
Zajazdiť si môžete po západných kopcoch pahorkatiny Sokoró (Pannonhalmská pahorkatina), popretkávanej miernymi kopcami a dlhým hrebeňovitým terénom.
Hrady, kaštiele I.
Kto by v detstve nesníval o tom, že je pánom veľkého hradu alebo je princeznou vznešeného kaštieľa? Aj keď je priam nemožné tento sen zrealizovať, táto túra vás očarí historickou atmosférou, prehliadnete si hrady a zámky postavené v rôznych dobách, a keď k tomu pridáte trochu fantázie, môžete sa skutočne cítiť ako medzi rytiermi a elegantnými dámami.
Ménfőcsanak-Gyirmot – žltá
Chýba vám pohyb? Rozmýšľate, ako relaxovať po práci? Nasadnite na bicykel a vyberte sa trasou medzi Ménfőcsanak a Gyirmót.