Magyarország, 9022 Győr, Dunakapu tér
47.68977400, 17.63383700

Arrabona EGTC

2024. július 19. - 2024. július 21.

Immáron 19 esztendeje rendezik meg Győrben a fröccsnapokat, ahol különböző régiók borait ismerhetik és kóstolhatják meg az érdeklődők. Színes programokkal várják a látogatókat. 

A rendezvény:

  • Kültéri
  • Ingyenesen látogatható


Áttekintés

Kezdés: 2024. 07. 19. 14:00
Befejezés: 2024. 07. 21. 23:00
Helyszín: Magyarország, 9022 Dunakapu tér
Értékelés:
Győr Időjárás

Hasonló események

Follow the Flow koncert

342 milliós YouTube-megtekintésével és 350.000 feliratkozójával a Follow The Flow napjaink egyik legnépszerűbb magyar együttese. Fura Csé és BLR párosához 2018-ban csatlakozott Szakács Gergő. A trió azóta megállíthatatlan: Spotify-streamjeik száma a 100 milliót is átlépte. Az erős hip-hop–gyökerekből táplálkozó popdalokat készítő együttes 2019 májusában kiadott első önálló album, a Nem tudja senki pár hónap alatt aranylemez lett. A címadó dalhoz készült klip a második legnézettebb magyar videoklip lett, három év alatt több mint 73 milliós megtekintéssel. 

Food Truck Show

Győr, Radó sziget, Rába part, 4 nap a nyárból, hogyan is hagyhatnánk ki?!.... Persze, hogy nem, omlós szaftos, füstös, Zabáljcsak! klasszikusok 4 napig a Tiétek! Az esemény szabadon látogatható, a belépés díjtalan!

Republic koncert

A Republic 1990-ben alakult EMeRTon-díjas magyar rockegyüttes. Az együttes a magyar könnyűzene meghatározó alakja lett az elmúlt évtizedekben, rendszeresen koncertezik Magyarországon és a határokon túl is. 

Túra ajánló

Ménfőcsanak-Gyirmot - sárga

00:07:33 - Könnyű - Kerékpártúra

Egy kis mozgásra vágysz? Munka utáni kikapcsolodást keresel? Bringára fel és tekerj egyet Méfőcsanak és Gyirmot között.

Forrás: Eőry által szerkesztett 1984-ben megjelent "Barangolások a Pannonhalmi dombvidék jelzett turistaútjain" c. kiadvány

Isten útjai II. - Szakrális emlékek a Csallóközben

02:10:02 - Könnyű - Kerékpártúra

Csallóközi templomok. Testi-lelki feltöltődés színterei. Mindegy, hogy zarándoklat vagy túrázás céljából keresed fel őket, biztosan gazdagítani fognak Téged. Ismerd meg őket közelebbről, engedd, hogy a szent helyek megérintsenek!

Sziget-kör

12:44:54 - Nehéz - Kerékpártúra

Itt a jó idő, jön a hétvége, klassz lenne tekerni valamerre, de a Balaton körbebiciklizése még túl megerőltető lenne. Kisebb távval kellene kezdeni, de merre induljak? Egyszerű a válasz: irány a Szigetköz és a Csallóköz! A táv nem nehéz, hiszen síkságon bringázol, nincsenek kaptatók, ahol alig kapsz levegőt. Bájos településeken haladsz át, ahol megpihenhetsz, leülhetsz ebédelni vagy épp kávézni, hogy aztán újult erővel folytathasd az utadat. Egy nap alatt is teljesíthető a túra, de ha két napra bontod, több élménnyel gazdagodhatsz, mert beveheted a programok közé a fürdőket, állatkerteket, kiállításokat is.