Arrabona EGTC
2019. augusztus 29.
Egy kis mozgásra vágysz? Munka utáni kikapcsolodást keresel? Bringára fel és tekerj egyet Méfőcsanak és Gyirmot között.
Forrás: Eőry által szerkesztett 1984-ben megjelent "Barangolások a Pannonhalmi dombvidék jelzett turistaútjain" c. kiadvány
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Nehézség: | Könnyű |
| Értékelés: |
|
| Távolság: | 2 km |
| Időtartam: | 00:07:33 |
| Szint emelkedés: | 12 m |
| Szint csökkenés: | 13 m |
| Frissítőpont: | Nincs |
| Szintkülönbség: | 13m |
| Létrehozva: | 2019.10.04 |
| Megjelenések száma: | 6740 |
| Megtekintések száma: | 12513 |
Uralkodók nyomában
Bizony-bizony, királyok és császárok is megfordultak szűkebb pátriánkban. Törvénykeztek, tanácskoztak itt, vagy épp csatároztak. Eredj a nyomukba, ismerd meg az emléküket őrző alkotásokat, ereklyéket, majd állj meg egy pillanatra, és szívd magadba a történelmi élményeket!
Randiguru II. - Randi két keréken
Dobd fel a légyottot, s hívd el párodat egy “bringa-randira”! Változatos és gyönyörű táj, látnivalók sokasága s mozgás. Igazi kikapcsolódás. Kettesben. Kell ennél több?
Ménfőcsanak-Felpéc - zöld
Győr zöldövezeti elővárosától indulva, Koroncón és Győrszemerén át lépünk be a Sokoró-dombság változatos terepű világába egy kellemes gurulás keretein belül.
Forrás: Eőry által szerkesztett 1984-ben megjelent "Barangolások a Pannonhalmi dombvidék jelzett turistaútjain" c. kiadvány