Arrabona EGTC
2019. augusztus 29.
Délutáni programként teljesíthető távval vár a túra, amely során elhaladunk a csodálatos Pannonhalmi Levendula park mellett.
Forrás: Eőry által szerkesztett 1984-ben megjelent "Barangolások a Pannonhalmi dombvidék jelzett turistaútjain" c. kiadvány
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Nehézség: | Könnyű |
| Értékelés: |
|
| Távolság: | 3 km |
| Időtartam: | 00:12:06 |
| Szint emelkedés: | 134 m |
| Szint csökkenés: | 120 m |
| Frissítőpont: | Nincs |
| Szintkülönbség: | 120m |
| Létrehozva: | 2019.10.04 |
| Megjelenések száma: | 6746 |
| Megtekintések száma: | 12605 |
Várak, kastélyok I.
Ki ne álmodott volna arról kiskorában, hogy egy hatalmas vár ura vagy egy előkelő kastély hercegkisasszonya? Ha az álmokat nem is váltja valóra, de a történelmi hangulatot megidézi ez a túra, melyen különböző korokban épült várakat, kastélyokat kereshetsz fel, s kis képzelőerővel a lovagok és úrihölgyek között érezheted magad.
Győrújbarát-Sokorópátka - kék
Győr környékén a Sokorói-dombságon a legszebb a táj a kerékpáros túrákhoz. Ezt tökéletesen bizonyítja ez a túra is, amely átvezet minket dombos vidéken, egyesen síkságon át és végig csodás látványt biztosítva számunkra.
Forrás: Eőry által szerkesztett 1984-ben megjelent "Barangolások a Pannonhalmi dombvidék jelzett turistaútjain" c. kiadvány
Győrszemere-Tényő - sárga
A Sokorói tájegység egyik legszebb természeti környezetében biciklizhetünk Győrszemerétől Tényőig.
Forrás: Eőry által szerkesztett 1984-ben megjelent "Barangolások a Pannonhalmi dombvidék jelzett turistaútjain" c. kiadvány