Arrabona EGTC
2019. augusztus 29.
A győri településrészt elhagyva megpillantjuk a sokorói dombokat: a látvány több mint csodás, kerékpáros túrához méltó gyönyörű táj vár.
Forrás: Eőry által szerkesztett 1984-ben megjelent "Barangolások a Pannonhalmi dombvidék jelzett turistaútjain" c. kiadvány
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Nehézség: | Közepes |
| Értékelés: |
|
| Távolság: | 22 km |
| Időtartam: | 01:15:58 |
| Szint emelkedés: | 271 m |
| Szint csökkenés: | 108 m |
| Frissítőpont: | Nincs |
| Szintkülönbség: | 108m |
| Létrehozva: | 2019.10.04 |
| Megjelenések száma: | 6794 |
| Megtekintések száma: | 13088 |
Várak, kastélyok I.
Ki ne álmodott volna arról kiskorában, hogy egy hatalmas vár ura vagy egy előkelő kastély hercegkisasszonya? Ha az álmokat nem is váltja valóra, de a történelmi hangulatot megidézi ez a túra, melyen különböző korokban épült várakat, kastélyokat kereshetsz fel, s kis képzelőerővel a lovagok és úrihölgyek között érezheted magad.
Dióspatony kerékpáron
Szeretnéd a hétvégét a szabadban, a családod körében eltölteni? Szeretsz biciklizni, azonban olyan távra van szükséged, amelyet akár gyerekekkel is teljesíteni lehet? Ha mindkét kérdésre igennel válaszoltál, ez a túra pont neked lett kitalálva. Viszonylag könnyű, emelkedők nélküli, de élményekben és látnivalókban gazdag kerékpár útvonal.
Ménfőcsanak-Felpéc - zöld
Győr zöldövezeti elővárosától indulva, Koroncón és Győrszemerén át lépünk be a Sokoró-dombság változatos terepű világába egy kellemes gurulás keretein belül.
Forrás: Eőry által szerkesztett 1984-ben megjelent "Barangolások a Pannonhalmi dombvidék jelzett turistaútjain" c. kiadvány