Magyarország, 9022 Győr, Belváros
47.68991800, 17.63722100
Arrabona EGTC
2024. augusztus 09. - 2024. augusztus 10.
A Barokk Esküvő már harminc éve a győri hagyományőrző rendezvények zászlóshajója. A barokk hétvégén a XVII-XVIII. századi európai kultúrát elevenítik fel; az események sorából kiemelkedik az esküvői ceremónia, mely során egy igazi pár köti össze életét.
A rendezvény:
| Kezdés: | 2024. 08. 09. 16:00 |
| Befejezés: | 2024. 08. 10. 23:00 |
| Helyszín: | Magyarország, 9022 Belváros |
| Értékelés: |
|
Rotary Fröccsnapok
Immáron 19 esztendeje rendezik meg Győrben a fröccsnapokat, ahol különböző régiók borait ismerhetik és kóstolhatják meg az érdeklődők. Színes programokkal várják a látogatókat.
Food Truck Show
Győr, Radó sziget, Rába part, 4 nap a nyárból, hogyan is hagyhatnánk ki?!.... Persze, hogy nem, omlós szaftos, füstös, Zabáljcsak! klasszikusok 4 napig a Tiétek! Az esemény szabadon látogatható, a belépés díjtalan!
II. Győri Regionális Katonazenekari Fesztivál
2024. június 14-én pénteken 17:00 órakor a katonazenekarok felvonulásával kezdődik a fesztivál. 17:30-tól a Dunakapu téren szakalaki bemutatókkal és közös koncerttel is várja az érdeklődőket a Magyar Honvédség Kaposvár, Székesfehérvár, Tata Helyőrségi Zenekarai és a Magyar Honvédség Veszprém Légierőzenekara. 21:00 órától a Magyar Honvédség Központi Zenekarának Curtain up című koncertje lesz hallható. Az est folyamán válogatást hallhatunk a könnyűzene, tánczene és filmzene világából. Szólisták: Jónás Andrea énekes és Bánfi Csaba.
Mosonmagyaróvár – Oroszvár biciklitúra
03:41:11 - Könnyű - Kerékpártúra
Egy egynapos kerékpártúrára vágysz, ami nem csupán a monoton tekerésről és a karodhoz erősített kilométerszámlálóról szól, hanem ami látnivalókban gazdag? Ezt a túrát neked találtuk ki, hiszen az útvonal városokon, falvakon és erdőn keresztül vezet, láthatsz kastélyt, templomot, ősi romokat és megcsodálhatod a Szigetköz és a Duna természeti világát. Ha nem hiszed, hogy ez a rengeteg látnivaló belefér egy útvonalba, izzítsd be a bringádat és próbáld ki a túránkat!
Győrszemere-Pátkapuszta - Sárga
00:42:45 - Könnyű - Kerékpártúra
Győrszemerét és Pátkapusztát összekötő egyenes útat átszelve gyönyörködhetünk a Sokoró-dombság adta szépséges tájban.
Forrás: Eőry által szerkesztett 1984-ben megjelent "Barangolások a Pannonhalmi dombvidék jelzett turistaútjain" c. kiadvány
Barangolás a Sokorói-dombságon (piros)
05:34:58 - Közepes - Gyalogtúra
Kiváló turisztikai célpont Pannonhalma és térsége: a történelmi falak között tett látogatást követően, a Sokorói-dombságon barangolhatunk. Kár lenne kihagyni, vágj bele te is!
Forrás: Eőry által szerkesztett 1984-ben megjelent "Barangolások a Pannonhalmi dombvidék jelzett turistaútjain" c. kiadvány