Arrabona EGTC
2019. August 29.
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Ťažkosť : | Easy |
| Hodnotenie : |
|
| Vzdialenosť : | 2 km |
| Perióda: | 00:07:33 |
| Zvýšenie hladiny : | 12 m |
| Pokles hladiny : | 13 m |
| Vyznačené miesto na občerstvenie : | Nincs |
| Výškový rozdiel : | 13m |
| Vytvorené: | 2019.10.04 |
| Počet zobrazení : | 6730 |
| Počet pozretí : | 12460 |
Úžasné!
Ste milovníkom zvierať? Tak pozor! Zhromaždili sme pre Vás rôzne príležitosti, kde sa môžete stretnúť, v mnohých prípadoch hoci aj v tesnej blízkosti, s chlpatými, operenými, oplutvenými domácimi i exotickými zvieratami. Radi by ste sa prechádzali s lamou alpakou? Zaujíma Vás, ako sa zvieratá v zoologickej záhrade kŕmia? Radi by ste si pozreli jazdecké divadlo? Na všetko toto a aj mnoho iných zážitkov máte možnosť, ak si zvolíte túto túru.
Hrady, kaštiele II.
Kto by v detstve nesníval o tom, že je pánom veľkého hradu alebo je princeznou vznešeného kaštieľa? Aj keď je priam nemožné tento sen zrealizovať, táto túra vás očarí historickou atmosférou, prehliadnete si hrady a zámky postavené v rôznych dobách, a keď k tomu pridáte trochu fantázie, môžete sa skutočne cítiť ako medzi rytiermi a elegantnými dámami.
V Szigetköz očami detí
Pri plánovaní rodinného výletu alebo dovolenky, často narážame na problém nájsť takú turistickú atrakciu, ktorú si užije každý, ale najmä deti. V našom regióne nebudete už viac mať takéto obavy. Pozbierali sme najistejšie miesta v Szigetköz, kde strávený čas garantuje nadšenú zábavu, dobrodružstvo plné zážitkov a úprimný detský úsmev. Treba ešte viac?