Arrabona EGTC
2019. August 29.
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Ťažkosť : | Easy |
| Hodnotenie : |
|
| Vzdialenosť : | 18 km |
| Perióda: | 01:03:23 |
| Zvýšenie hladiny : | 306 m |
| Pokles hladiny : | 114 m |
| Vyznačené miesto na občerstvenie : | Nincs |
| Výškový rozdiel : | 114m |
| Vytvorené: | 2019.10.04 |
| Počet zobrazení : | 6643 |
| Počet pozretí : | 12504 |
Écs-Sikátor – červená
Začiatok túry je pri obci Écs, kde hrebene kopcov oddeľujú hlboké rokliny, a pokračuje smerom do Bakonského lesa. Počas túry budete mať nespočetné množstvo príležitostí na spoznávanie obcí, cez ktoré trasa prechádza, a na užívanie si výhľadu na prekrásnu prírodu.
Zapózuj!
Robili ste si už niekedy selfie so sochou pásavky zemiakovej alebo pred fontánou v tvare sódového sifónu? Zapózujte pred zaujímavými a jedinečnými verejnými umeleckými dielami, ktoré vás zavedú do minulosti!Vyhľadajte pomník dnes už zabudnutej hospodárskej železnice na Malom Žitnom ostrove, zavítajte do niekdajšieho prístavu a popri tom „ochutnajte“ chutný chlieb starej mamy! A, samozrejme, nezabudnite si urobiť veľa fotiek!
Ménfőcsanak-Écs – červená
Zanechajte za sebou ruch mesta a vyberte sa smerom do obce Écs, na cestu plnú dobrodružstiev, počas ktorej spoznáte kultúrne hodnoty kraja. Cesty sú vyasfaltované, vďaka čomu sú vhodné na bicyklovanie, no keď chcete, nájdete tu aj dobrodružnejšie štrkovité cestičky.