Arrabona EGTC
2019. August 29.
A javasolt megközelítés nem feltétlenül veszi figyelembe az aktuális forgalmirend változásokat.
| Ťažkosť : | Easy |
| Hodnotenie : |
|
| Vzdialenosť : | 4 km |
| Perióda: | 00:15:21 |
| Zvýšenie hladiny : | 171 m |
| Pokles hladiny : | 136 m |
| Vyznačené miesto na občerstvenie : | Nincs |
| Výškový rozdiel : | 136m |
| Vytvorené: | 2019.10.04 |
| Počet zobrazení : | 6749 |
| Počet pozretí : | 12096 |
Malý Žitný ostrov na stole
Pokiaľ človek cestuje do iného kraja, väčšinou je okrem pozoruhodností a významných miest zvedavý aj na niečo iné: Malý Žitný ostrov na stole napríklad na to, aké špeciálne miestne jedlá a nápoje môže ochutnať. Viacerí ich aj vyskúšajú, veď sa hovorí: „koľko jedál, toľko zážitkov“. Na tejto túre vám odporúčame ochutnať miestne špeciality z Malého Žitného ostrova, miestne výrobky a nápoje. Desiatovať môžete napríklad v Pekárni Lipóti, obedovať v niektorej z maďarských reštaurácií horného Žitného ostrova, poobede si môžete pochutnať na pive (avšak s mierou) a/alebo si vychutnať kávičku a vyskúšať octovú rybu v Győri! Prajeme vám dobrú chuť!
Okruh Nyalka – žltá
Počas krátkej okružnej túry si môžete objaviť prekrásnu prírodu, ktorá sa nachádza pri susedných obciach: Pannonhalma, Pázmándfalu a Nyalka.
Pannonhalma-Nyalka – žltá
Vychádzajúc od Pannonhalmského arciopátstva si užijete jazdu cez mesto a prídete až do Győrság, odkiaľ vedie priama cesta k cieľu túry. Táto túra je ideálna pre všetky vekové kategórie, keďže je ľahko zvládnuteľná aj za jedno popoludnie.