Magyarország, 9011 Győr, Molnár Vid Bertalan Művelődési Központ, Váci Mihály u. 3.
47.69555200, 17.73808500

Arrabona EGTC

2022. január 20.

Kepes András hosszú idő után ismét Győrbe látogat.
A 2020 novemberében megjelent A boldog hülye és az okos depressziós című könyve kapcsán szórakoztató, humoros előadással készül. Jegyek: 1.500 Ft

A rendezvény:

  • Beltéri


Áttekintés

Kezdés: 2022. 01. 20. 18:00
Befejezés: 2022. 01. 20. 20:00
Helyszín: Magyarország, 9011 Molnár Vid Bertalan Művelődési Központ, Váci Mihály u. 3.
Értékelés:
Győr Időjárás

Hasonló események

Food Truck Show

Győr, Radó sziget, Rába part, 4 nap a nyárból, hogyan is hagyhatnánk ki?!.... Persze, hogy nem, omlós szaftos, füstös, Zabáljcsak! klasszikusok 4 napig a Tiétek! Az esemény szabadon látogatható, a belépés díjtalan!

Bagossy Brothers Company koncert

Magyarország egyik legkedveltebb együttese, a Bagossy Brothers Company 2024-ben a győri fesztiválszezon nyitó fellépője. A gyergyószentmiklósi zenekar, amely nemcsak Erdélyben, hanem Magyarországon is ismert és sikeres, tavaly ünnepelte 10. születésnapját. Kerek évfordulójuk alkalmából két lemezzel és egy mozifilmmel is megörvendeztették rajongóikat. A formáció évek óta a Kárpát-medencei magyarság egyik legszerethetőbb és legnépszerűbb zenekara, számos nagyszínpad és ikonikus koncerthelyszín fellépője, szakmai elismerések büszke tulajdonosa.

Győri Bornapok

A Magyarország legfontosabb borvidékeit képviselő pincészetek a Széchenyi és Dunakapu téren várják a látogatókat kiváló nedűikkel. A Széchenyi teret dj-k töltik meg zenével, míg a Dunakapu téren színpadi koncertek lesznek. A borlovagrend felvonulása, az új tagok avatása és az azt követő szentmise hagyományosan részei lesznek a programnak. 

Túra ajánló

Ménfőcsanak-Écs - piros

00:46:07 - Könnyű - Kerékpártúra

Elhagyjuk a város zaját és elindulunk a kalandok útján Écs irányába, amely során a vidék kulturális értékeit könnyen kerékpározható közutakon és murvás dűlőutakon ismerhetjük meg.

Forrás: Eőry által szerkesztett 1984-ben megjelent "Barangolások a Pannonhalmi dombvidék jelzett turistaútjain" c. kiadvány

Győrújbarát-Sokorópátka - kék

01:04:22 - Közepes - Kerékpártúra

Győr környékén a Sokorói-dombságon a legszebb a táj a kerékpáros túrákhoz. Ezt tökéletesen bizonyítja ez a túra is, amely átvezet minket dombos vidéken, egyesen síkságon át és végig csodás látványt biztosítva számunkra.

Forrás: Eőry által szerkesztett 1984-ben megjelent "Barangolások a Pannonhalmi dombvidék jelzett turistaútjain" c. kiadvány

Gasztro-legendák Győrben

00:48:07 - Könnyű - Városnézés

Sok útikönyv azt tanácsolja a turistáknak, hogy egy-egy új város felfedezésekor figyeljék meg, hova ülnek be a helyiek enni, mert azokban a vendéglátóhelyekben biztos nem fognak csalatkozni. Ebben a túrában a győriek már-már fogalommá váló étkezdéiből és étkeiből szedtünk össze egy csokorra valót. Úgy állítottuk össze a listát, hogy mind a belvárosban legyen, így össze tudd kötni a gasztrotúrát egy hangulatos városnézéssel. És az étkezések sorrendjét is követtük: tízóraizz gombás melegszendvicset, utána kortyolj el egy jó erős feketét, majd ebédelj a Tejivóban! Desszertként délután kóstold meg az isteni francia krémest és nyáron a Velencei álom fagyit, majd vacsorára foglalj asztalt a Matrózban! Jó étvágyat!